kävelet baariin näet paikan kauneimman naisen.
Menet tämän luokse ja sanot itsevarmasti (et ylimielisesti), "ota multa suihin beibe" ja hymyilet :D.
siitä se lähtee...
its not WHAT you do, its HOW you do
- casanova
"ota multa suihin beibe"
5
2449
Vastaukset
- tasiansa
kullakin.....
Tuskin lähtee. - Toimii tuokin
Muita toimivia on ollut "lähetäänkö paneen" ja "mennäänkö sun tykö". Toki tuollaiset aloitukset vaativat jotain kaksilahkeiselta. On oltava aika sanavalmis kun nainen piikittää takaisin. Ja se oikea pilke silmäkulmassa!
Vaatii asennetta ja harjoittelua.- jhgbse
Mies, oletko valmis tarjoamaan kikuliasi kenen tahansa ventovieraan suukkiin kunhan on kaunis????
Ei helvetissä. Mä inhoon pissinhajusia limalinkoja, en huolis yök vaikka kaunis olenkin. Kuvittele ite miltä se tuntuu!
- Näh
Minäkin ottaisin suihin räppäriltä jos selainen tulisi vastaan 😊
- Anonyymi
ois kiva kun gimma ottas suihin-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2192910Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1712546Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061182Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321082Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831045- 681038
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2791002Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka335982Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20929Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22778