ETU- JA TAKAREIDET ERI PÄIVÄNÄ

Mikä on paras treenijako, jos etu- ja takareidet halutaan treenata eri päivinä. Onnistuuko miten hyvin 4-jakoisessa ohjelmassa.
1400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kysymyksesi on sillä tavalla hölmösti aseteltu, että "parasta treenijakoa" ei ole olemassa. Muuten kaikki treenaisi yhdellä ja ainoalla treenijaolla, eikä tarvitsisi koskaan kiistellä, onko 1- vai 4-jakoinen parempi.

Mutta esimerkiksi:
1:Rinta, Olkapäät
2:Etureiskat, Pohkeet
3:Kädet
4:Selkä, Takareiskat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gfgfgf kirjoitti:

Mikä on paras treenijako, jos etu- ja takareidet halutaan treenata eri päivinä. Onnistuuko miten hyvin 4-jakoisessa ohjelmassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu