apuvva

Hei kertokaas ny jotain kivaa mitä vois tehdä treffeillä yhen kivan tyttelin kans ku ei ite oikeen ny keksi mitään kivaa tai olis tos pari juttua mieles, mutta kertokaas ny. nää on sitte niinku vasta toiset treffit :)
1540
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pikkisen riippuu.. Mä itse olen tykännyt sellasista treffeistä missä tehdään jtn muutakin kuin mennään vaan syömään/kahville. Leffa on aina hyvä, mutta toisaalta jos kyseessä on vasta toiset treffit niin esimerkiksi keilaus tai vaikkapa käynti korkeasaaressa voi olla parempi vaihtoehto, niin voi samalla jutella ja tutustua toiseen lisää.
Vaan juu, jos kummallakin on todella kiinnostus päällä niin on varmaan sama minne menette, kunhan vietätte aikaa yhdessä vaikka sitten vain käsikädessä puistonpenkillä istuen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuvvamies.. kirjoitti:

Hei kertokaas ny jotain kivaa mitä vois tehdä treffeillä yhen kivan tyttelin kans ku ei ite oikeen ny keksi mitään kivaa tai olis tos pari juttua mieles, mutta kertokaas ny. nää on sitte niinku vasta toiset treffit :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu