naurattaa ihan kun taas tammikuussa täällä alkaa lukemmattomia diettejä jotka ovat jo helmikuussa historiaa! Ihmiset eivät ymmärrä...!
Hyvää yritystä kaikille!
Hyvää yritystä kaikille!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No näköjään eivät ymmärrä. Mahtaakohan alkaa sellaista ryhmää kuin Hanki Aivot..? Suosittelen liittymistä ja toivotan onnea yritykseen!
urpo
Siinää ja miinää.. sinää ja miiinäää paitsi mie.
Olen samaa mieltä. Ihailen sitä lapsenomaista intoa joka paistaa alkuvuodesta jokaisen viestistä. Tyyliin "nyt lähtee läskit", "minä tulen kans mukaan", "nyt aion onnistua" jne. Kaikki tajuavat läskiensä vastenmielisyyden, mutta aina ne herkut ja mässäily houkuttelee liikaa. Ei se näköjään mihinkään muutu.
Eli vähän surkuhupaisaa luettavaa, mutta aina on käytävä katsastamassa täällä että vieläkö ne jaksaa "aloittaa" :)
Missä ne laihtuneet on? Ei ainakaan näy katukuvassa eikä tilastoissa...