Tuulilasissa iso halkeama

Ilkivaltaa uudenvuoden yönä, eikös vaan joku törppö ole pamauttanut pommin auton päältä, tuulilasissa koko lasin levyinen halkeama alareunasta n. 10 cm korkeudella. Onko mahdollista korjata?
2344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

korjata.tosin uusi tuulilasi tulee halvemmaksi.

Äänestä

Oma tuulilasini rikottiin pari vuotta sitten. Pääkaupunkiseudun halvin paikka oli http://www.citypitstop.com/

Kannattaa soittaa muutamaan, mutta tämä on edullinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


korjatako? kirjoitti:

Ilkivaltaa uudenvuoden yönä, eikös vaan joku törppö ole pamauttanut pommin auton päältä, tuulilasissa koko lasin levyinen halkeama alareunasta n. 10 cm korkeudella. Onko mahdollista korjata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu