rakastajattaren

Sain selville ukon salarakkaan numeron, olikin salainen, ei taida selvitä millään ja ukko kiistää kaiken,,,
51341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Soita siihen numeroon vaikka työnumerosta tai jonkun ystävän kännykästä. Sitten kun se muija vastaa niin kyselet että haluaisko se ämmä sun ukon ihan vaikka loppuelämän panokaveriks. Jos sanoo joo niin pistät ukon pihalle. Helppoo kuin heinänteko

Äänestä

Miten ihmeessä sä sen teit, mulla sama probleema, mut en tiedä miten toimia?

Äänestä

lienetkin...

Äänestä

viestin olevan mieheltäsi. Eiköhän jotain selviä....

Äänestä

suhteensa pysyvän salaisena, ovat kyllä sopineet mitä kakkonen sanoo, jos toisen puoliso soittelee, joten turhaan näet vaivaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


salanumero kirjoitti:

Sain selville ukon salarakkaan numeron, olikin salainen, ei taida selvitä millään ja ukko kiistää kaiken,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu