Olen ollut pitkään sinkkuna ja haluaisin kuulla missä te olette tavanneet nykyiset ja aikaisemmat tyttö- ja poikaystävät?
Missä olet tavannut tyttö-/poikaystäväsi?
tapaaminen123
102681
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Myö tavattiin avokin kanssa netissä, suomi24:n chatissä. :)
1. Työpaikalla
2. Lavatansseissa
3. chatissa
Kaksi edellistä avokkia oon tavannu baarissa molemmat.
miehen tapasin mtv3 tekstikanavalta s.899. ja joskus tapasin sieltä yhden varatun äijän ketä haki seksi seuraa(enää en koskis varattuun) niin tapasin sen ja sitten myöhemmin ku se oli kertonut minusta sen kaverille niin sen kaveri otti minuun yhteyttä ja siitä se sitten lähti,meillä oli aika pitkä suhde. Eli sinne sitten vaan=)
Oma kultani löytyi töistä. Edellinen löytyi kaverin kautta kun oli kuskina.
Chattejakin on tullut kokeiltua mutta ei ole minulle sielä löytynyt.
-kaverin synttärit
-uimahalli, heh :)
-nykyisen tapasin opiskelijabileissämme.
Nykyinen löytyi tästä mielipiteitä jakavasta Suomi24.fi:n deittipalvelusta. Parin viikon kirjoittelun jälkeen tapaaminen kahvikupin ääressä ja sitä seuraavien treffien jälkeen profiilit.
Sieltähän se löytyi kirotulta, mut lopulta ihanalta treffipalstaltamme :)
1. koulussa
2. kaverin kautta/yhteisen harrastuksen kautta
3. autokoulussa
4. laivalla
Tähän mennessä miesystävät ovat löytyneet mm. toisen työpaikalta, yhteisen kaverin kautta sekä netin kuvagallerian kautta..