siis miehen tuoksu

Minä miehenä en pidä itse minkäänlaisista dödöistä saatikka partavedestä. Minun mielipide on että tuoksuu vain puhtaalle, niin ja myöskin vaateet kuin hengityskin....komentoikaa tätä!
2333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä misten deodorantti on naisten mielestä hyväntuoksuinen (merkki)? Ite käytän Rexona urheilu dödöö.

Äänestä

Mä tykkään myös puhtaasta miehen tuoksusta.Juhlissa ei haittaa jos on enemmän tuoksua mut näin arkena...
Ja asiastahan on tehty tutkimus;ihminen hakee itselleen mieleisen kumppanin toisen ominaistuoksun perusteella........ siksi ehkä maalais-suhteet kestävät paremmin :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie-vaa kirjoitti:

Minä miehenä en pidä itse minkäänlaisista dödöistä saatikka partavedestä. Minun mielipide on että tuoksuu vain puhtaalle, niin ja myöskin vaateet kuin hengityskin....komentoikaa tätä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu