Noniin nyt ensimmäinen kuukausi painonpudotusta on takana ja tilanne on edukseni jo -2,6kg. Vielä tehtävää riittää... mutta suosittelen kuntopyöräilyä. itselläni kyseinen kapistus on toiminut (ainakin vielä).
-2,6 kg Jee
Sipuli
3414
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ai? Minä aloitin vuoden alussa ja tulosta on puoli kiloa enemmän!
Se on jo hieno suoritus kun vuotta on kulunut tasan 3 päivää ja olet saanut 3,1 kiloo tippumaan... haluaisin tietää laihdutuskeinosi ;) tai sitten sinulla on äärettömän paljon enemmän tiputettavaa kuin minulla.
Kolmas päivä sairaaladieettiä menossa ja -2,2 on saldo tähän mennessä. Ennen kuin joku aivopesty dieettien haukkuja ehtii tähän väliin niin kerron että vajaa kymmenen vuotta sitten vedin viimeksi saman kahden viikon kuurin ja silloin putosi 7 kiloa, takaisin on tulleet vasta parin viime vuoden aikana kun liikkuminen jäänyt vähemmälle.