niin mitenköhän sen jutun saa edettyä sänky hommiksi eli yhdyntään ja miten siinä tulee toimia ja miten naiselle saa tyydytyksen ja miten tulisi alottaa tilanne???
jos saa iskettyä naisen
dewollö
41222
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ja onko tämä eka kerta molemmille?
Ei pidä liika kiirettäkään pitää - ymmärrän, että olette ekaa kertaa hommissa, kun kerta tällaista kyselet.
Eka pitää tietysti suudella, ja sitä ennen pidellä kädestä. Ja sen jälkeen kun suutelemista on harjoiteltu sopivasti, niin nukkua yhdessä. Eka vaatteet päällä halaillen, ja siitä edeten alastinukkumiseen.
Siitä sitten yhdyntään asti.
Mulla se kesti ekalla kertaa 8 kk.
Muistakaa ehkäisy. Tökkimiselläkin voi tulla raskaaksi (jos ja KUN pippelin päässä on siemennestettä).
Höh eikö treffeiltä voi päästäkkään suoraan sänkyyn jos on eka kerta. Ei pidäkkään sitten ainakaan paljastaa koskaan.
En tahdo että eka kerta on vaatteet päällä.
m-23
Naisen iskeminen käy näin.! Ensin kevyttä kenttävittuilua.. . . . Ja Seuraa esinahkaleikit. . . . ja sitten tasaista talousnaintia. . . . . .ja lopussa. . . .KOVA KÖYRISTYS.!!!!! Näin sitä ennenvanhaan meilläpäin.!
niksit toimia vielä tänäpäivänä :D