paperi on vuotanut julkisuuteen,ehdoitus 2009 vuoden alusta työttömyyskorvaukseen vaaditaan vastike joko kunnan aputöihin taikka korvaus puolitetaan,näin kertoi talousanomat netti blogissaan.
Hallituksen
salainen.,.,
5339
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ainut järki ehdotus hallitukselta lisää saman tyylistä
Hyvä idea joutuvat Tepot ja luu5 tarkkailuun nyt kunnon työläist kuten paperilaiset saavat ehkä verohelpoitusta kun ei tartte kaiken maailman luusereitten perään maksella.
Tuota en vielä tällä syönnillä usko.Jos sinulla on väitteellesi faktaa,tuo se esille.
Kaikinpuolin toivottu ja kiitettävä ehdotus jos on totta!!
Haistakaa vittu, te kaljamahaiset keski-ikäiset hinttarijuopot, jos työtä tehdään, siitä pitää saada työehtosopimuksen mukainen palkka ja saada eläkekertymää sekä muita vastaavia etuja, joita vielä suojatöissä roikkuvat homppelit saavat.
Ei palkkaa, ei työpanosta, se on niin yksinkertainen yhtälö, orjatyöllistäjämulkunimijäkoprofiilipedofiilit.
tullut nättiä tekstiä. On tuonkin koulutus mennyt hukkaan, turhaan maksettiin.