koukussa treffipalstalla

älkää menkö tuonne suomi24 tai minkään muunkaan sivun treffipalstalle äkkiä jää koukkuun.minä olen istunut nyt joka yö treffipalstalla.tänään olen klo 24-8 .aina kun lopetan edellisen niin alan heti uuden
1323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ymmärrä. Mitä siellä treffipalstalla oikein voi tehdä kuin katsoa profiileja? Chattailetko siellä vai?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmän. kirjoitti:

älkää menkö tuonne suomi24 tai minkään muunkaan sivun treffipalstalle äkkiä jää koukkuun.minä olen istunut nyt joka yö treffipalstalla.tänään olen klo 24-8 .aina kun lopetan edellisen niin alan heti uuden

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu