tomua, tuhkaa

En enää ikinä luota kehenkään, enkä ikinä ihastu. En jaksa enää sitä.
4595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tsemppiä! ja ensi kerralla parempi tuuri.
Sekin tulee vielä monesti... tahdoit tai et

Äänestä

Eräs nainen odottaa sinun txt.

Äänestä

Mutkin on särjetty niin monesti etten jaksa sitä tuskaa enää, en uskalla luottaa, no love for me anymore...

Äänestä

Sama juttu, nyt en jaksa enää. Ikää tulee koko ajan lisää enkä saa sitä yhtä ainoaa asiaa jonka halusin, perheen. Miten epäoikeudenmukaista Jumalalta että nainen ei voi saada lapsia yhtä kauan kuin mies? Jumalan täytyi olla mies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

En enää ikinä luota kehenkään, enkä ikinä ihastu. En jaksa enää sitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu