myöhemmin naista, jonka kanssa teillä nk. vaki-pano suhde, mutta ette kuitenkaan seurustele.
Mieleen tulee kyllä silloin kun on sitten pari rohkaisuryyppyä ottanut, mutta muuten..onko esim. seuraavana aamuna mielessä, kun yksin herää?
Mieleen tulee kyllä silloin kun on sitten pari rohkaisuryyppyä ottanut, mutta muuten..onko esim. seuraavana aamuna mielessä, kun yksin herää?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Se on taas uusi päivä ja uudet kujeet. Tosin jos on kankkunen tai muuten sellainen löhöily olo niin tietty sitä jää vähän haaveilemaan tai esittämään itselleen vaikka sun mitä teorioita, mut jos on virkee ja voittaja fiilis niin sitä iskee vaan päivän askareisiin uudella tarmolla. Luoja kun ei laiskoja ruoki.
Miten helvetissä suhde voi olla vakipanosuhde, jos panon jälkeen ei enää ajattele partneria, häh? Voi helevetti näitä kaappifemuja, tulkaa jo ulos sieltä, *kele!
ps jos pano on ollut huono, en varmasti pilaa päivääni ajattelemalla sitä aamulla. got it?
jos oli hyvä pano, ni miks helvetis se ei ois pano viel jatkossakii, nii sanottu vakipano. Jos oli huono, ni mitä vittuu. Eiks näi?
halusinkin tietää, koska ei ole ollut kummallekkaan huono pano, joten hommat jatkukoon. Halusin vaan varmistua että miten miehet oikeestaan aattelee, te mukamas tunteettomat tyypit...:)
Ei siihen mitään tunteita vaadita, että voi purkaa paineensa vakipanoon. Se, että on tiedossa helppo ja hyvä pano, kannattaa pitää mielessä, jos sellaista tarvitsee. Ei niitä kaiholla muistella, mut hyvä on jos numeron muistaa.
Et kai sä nyt vaan ole mennyt ihastumaan kumpaankaan niistä?
ei ole kuin yksi vakipano, ja kyllä nyt taisin ihastua...itse sanoi asioita, mutta ehkä se olikin vain sananhelinää, silmiin katsoi, ei kai noin kuitenkaan tehdä, vai?
ehkä kannattaisi sitten olla yhteydessä muutenkin kuin panon merkeissä... tai vaikka heti panon jälkeen....
yhteyksissä häneen, tuntuu vaan aikalailla siltä että aloite täytyy tulla minulta.
ehkä kannattaisi yrittää päästä viettämään aikaa yhdessä ilman sitä panemista.
kaipa sitä joskus mietiskelee...se oli sitä aikaa, eikä siinä sen kummoisempaa