Viides vuodenaika

Joku naisiskelmälaulaja laulaa viides vuodenaika...kuka?
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...Kaija Koon kappale Viisi vuodenaikaa?

Äänestä
  • Ei kun tässä kertosäkeessä lauletaan jotain että: Viides vuodenaika saa .....diipadiipa daa
    tai Viides vuodenaika on ....diipa diipa don

    Äänestä

  • kysyjä tietää kirjoitti:

    Ei kun tässä kertosäkeessä lauletaan jotain että: Viides vuodenaika saa .....diipadiipa daa
    tai Viides vuodenaika on ....diipa diipa don

    Onkohan jonkun pikkuradion tähtiä kun ei löydy tietoa tästä...nuoren kuuloinen ääni oli laulajalla, ei kai ole kukaan Mattilan tytöistäkään..

    Äänestä

  • no höh kirjoitti:

    Onkohan jonkun pikkuradion tähtiä kun ei löydy tietoa tästä...nuoren kuuloinen ääni oli laulajalla, ei kai ole kukaan Mattilan tytöistäkään..

    Kyseinen naisartisti on uusi ja nimeltään Suvi Hiltunen, kappaleen nimi on Viides vuodenaika. Käykää katsomassa hänen kotisivuilta tietoa lisää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iskelmää kysytään kirjoitti:

Joku naisiskelmälaulaja laulaa viides vuodenaika...kuka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu