Miksi tämän palstan "ykkösiä" vaivaa se jos joku nainen suostuu olemaan "kakkosena"!? Eihän se kai ole heidän onnestaan pois?!! Tai jos on, eli omalla miehellä sellainen, on se taas enempi miehen ja vaimon välinen juttu, ei "kakkosen"! Eikös vaan??
miksi
ykköstä
4402
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ja vielä viagraa napsii ennen panoja.muuten ei etten ota. hih naurattaa aikuisten oikeasti. voi kun joku raukan huolisi omakseen.
yhteen oltiin kuin yö ja päivä.en koskaan halua ketään miestä enää exäni jälkeen ikinä. puolivuotta on erostamme. ei kait 40 nainen tarvii enää miestä. vaikka tiedän ei ole olemassa koko suomessa muita samanlaisia psykopaatti pettäjämiehiä.hän on harvinaisuuspettäjä harvinaisuuksien joukossa.
omalle kohdallesi ja ketoa meille kaikille ;-)
parisuhteeseen ei kuulu pettäminen. Kakkonen sinänsä ei merkitse mitään vaan se luottamuksen pettäminen.