Epäselvä mies

Eli mitä pitäis ajatelle tälläisestä herrasta, että väittää aina mesessä, että on kiinnostunut tapamaan. Mutta ei sitten kuitenkaan ota minkäänlaista yhteyttä?????
3494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tapaamaan vai tappamaan?

Äänestä

Vastaileeko se muuten kuinka tiiviisti ja kiinnostuneesti? Ehkä se on vain aloitekyvytön.

Äänestä

Kommunikointi toimii kahteen suuntaan. Oletko ehkä itse antanut ymmärtää, että saumaa ei sinne päin ole. Jos näin on, niin saattaa vastapeluri mennä lukkoon ja päättää sitten olla tekemättä asian suhteen mitään sen kummempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytöntyllerö.. kirjoitti:

Eli mitä pitäis ajatelle tälläisestä herrasta, että väittää aina mesessä, että on kiinnostunut tapamaan. Mutta ei sitten kuitenkaan ota minkäänlaista yhteyttä?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu