onko tuo kyseinen lady shaver hiljainen ja ottaako miten hyvin karvat pois? jääkö pahasti sänkeä? onko se tosiaan samantyyppinen kuin tavalliset höylät eli ottaa yhtä tarkasti karvat pois? mutta onko karvat yhtä pistäviä kuin olisi käyttänyt höylää? vastaako laatu hintaa? nipisteleekö sen käyttäminen? pystyykö käyttämään kaikille alueille?
philips moi hp6335
haluu tietää
2413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oman kokemuksen mukaan höylällä saa parempaa jälkeä kuin millään sähkökäyttöisellä vehkeellä (paitsi epilaattorilla). Itsellä tutuilla on ollut joskus noita Philipsin ladyshavereita ja ne kyllä hajoavat lopullisesti viimeistään takuun päätyttyä.
joo ostin tuon joskus alesta, enkä todellakaan suosittele. jättää huomattavan sängen heti eikä muutenkaaan kovin hellvarainen.