Nyt narahti...

lattialauta.

Entäs teillä?


































t. v v
3772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis saitko vielä lisää todisteita, vai tunnustiko?
Meillä on ollu puhelimessa riitaa, kun hän on tullu niin kärttyiseksi, että ei saa edes kysyä mitään! Mulla on sellanen tunne, että kohta tää ratkeaa, mutta ottaa päähän, jos asiat jää mulle epäselviks.. Laitan sulle vielä meiliä illalla..











MT*^^

Äänestä
  • mut ei mitään uutta.

    Äänestä

  • v v kirjoitti:

    mut ei mitään uutta.

    Ei narahda

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

lattialauta.

Entäs teillä?


































t. v v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu