Yöllinen kysymys Sinulle...

eli kun olet kirjoittanut tänne viestin, niin käytkö kyyläämässä viestiisi tulleet vastaukset.


" http://www.youtube.com/watch?v=EMzoBkaFxh4 "


MarttyyriMallari-TTt
1606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

totta kait käyn kyyläämässä, josko joku olisi siihen jotain kirjoittanut, harvoin näin tapahtuu, mutta siitä huolimatta, harvoi nykyään itsekkin täällä olen .....joten en tiedä mikä on nykyinen meininki.

sinun nimimerkkisi jotenkin ei "passaa" kirjoituksiisi, läpi paistaa

otahan rennosti ja vaihda nikkiä

http://www.kotinet.com/jorma.hanhela/hymy/hymynaama.htm

Äänestä

Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


marttyyrimallari-ttt kirjoitti:

eli kun olet kirjoittanut tänne viestin, niin käytkö kyyläämässä viestiisi tulleet vastaukset.


" http://www.youtube.com/watch?v=EMzoBkaFxh4 "


MarttyyriMallari-TTt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu