Palvelupäällikön

Terve taas,

Yritän taas tässä kysellä palkan suuruus/pienyys :o) palvelupäällikölle. Eli työntekijän rekrytointi olisi hänen hommansa?

Tietääkö joku jolla olisi edes kokemusta? Mä oon ihan pihalla tällaisen henkilön palkasta ja vastuusta ym.

Kiitos
3598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli nopeasti laskettuna 1800-2200 €/kk.

Äänestä

Kiitos vastauksesta, tietään suunniileen nyt! muitakin kommentteja saa tulla jos niitä on.

Äänestä
  • Ota huomioon että palvelupäällikön nimikkeellä voi tehdä aika paljon erilaisia asioita.

    Muun muassa meidän firmassamme joko asiakasvastuullista myyntiä&ongelmanratkontaa tai sitten esim. asiakaspalvelun osaston vetämistä.

    Palkkauskin siis vaihtelee ja kysymys on enemmän siitä mitä tehtäviä nimikkeen alle kuuluu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palkka kirjoitti:

Terve taas,

Yritän taas tässä kysellä palkan suuruus/pienyys :o) palvelupäällikölle. Eli työntekijän rekrytointi olisi hänen hommansa?

Tietääkö joku jolla olisi edes kokemusta? Mä oon ihan pihalla tällaisen henkilön palkasta ja vastuusta ym.

Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu