24 koukussa

BauerPower

Onko kellään muulla hirveää piinaa odotella 24:n seuraavaa jaksoa kokonainen viikko!? Itse olen tosifani mutten ole netistä ladannut tulevia jaksoja, mukavampi kattoo telkusta... Eikös joskus 24:ää näytetty pari jaksoa/viikko? oliko se parempi? itestäni oli.

2

325

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onONON

      Olisko se ollut season 4 joka näytettiin niin, että kaksi jaksoa viikossa.

      Olen itse myös kaamea 24-fani, íhmettelen itsekin. Joitain vuosia sitten jos joku olisi kysynyt, että mikä on mielestäni paras tv-sarja, niin olisi ollut vaikeuksia nimetä paras. Nykyään ei ole vaikeuksia, mun mielestä 24 on YLIVOIMAISESTI paras sarja ikinä. PARASPARAS.

      • chloe

        Mä inhosin vielä vähän aikaa sitten koko sarjaa ja sit satuin vahingossa katsomaan 6. kauden ekan jakson ja siihen koukkuun sit jäin. Nyt katsottu jo 5. ja 6. kaudet ja pakko nähdä myös kaikki muut! 24 ei ole tavanomainen toimintapläjäyssarja, siinä on jotain muutakin. Ja olen yleensä aika kriittinen sen suhteen mitä katson telkusta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      28
      2557
    2. paras asia kaivatussasi?

      ❤️‍🔥
      Ikävä
      118
      2176
    3. Syitä välttelyyn

      En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?
      Ikävä
      103
      1861
    4. Vihaan sua todella paljon.

      Tiedoksi vaan 🙃
      Ikävä
      123
      1852
    5. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      10
      1584
    6. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      142
      1172
    7. Miksi kaivattunne

      ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo
      Ikävä
      90
      1085
    8. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      89
      1051
    9. Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu

      Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu
      Ikävä
      22
      1042
    10. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      35
      987
    Aihe