toivoa on

Surettaa ja on möykky rinnassa.
Sitte löysin tällaisen vitsipalstalta:

nainen meni kauppaan lihatiskille ja pyysi 30cm makkaraa. myyjä kysyi et haluutko siivutettuna. johon nainen vastasi vetämällä hameen korviin ja tiuskasemalla et näyttääkö tää cd soittimelta!
2519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aamutuimaan...:)

Äänestä
  • en tässä keksinyt enää muutakaan ,kuin alkaa selailemaan vitsipalstoja, että vähäsen piristyis.
    Toivottavasti jelpaa jotain toistakin, ainakin vähäsen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


m40+ kirjoitti:

Surettaa ja on möykky rinnassa.
Sitte löysin tällaisen vitsipalstalta:

nainen meni kauppaan lihatiskille ja pyysi 30cm makkaraa. myyjä kysyi et haluutko siivutettuna. johon nainen vastasi vetämällä hameen korviin ja tiuskasemalla et näyttääkö tää cd soittimelta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu