Olen jo toivoton kun en löydä netistä paikkoja joissa voisin käydä vahauttamassa. Sokerointi on niin helkkarin kallista ja kestää vähemmän aikaa. Auttakkee hyvät immeiset meikäläistä jos vain tiedätte mistä brasilialainen vahaus Kuopiossa? Seuraavaksi on mulla muuten soittelukierros vuorossa..
Brasilialainen vahaus KUOPIO
Emilia9
34503
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Emilia9 löysitkö koskaa ketään läheltä kuopiota joka tekis brassilialaisia vahauksia?
Kauneushoitola Svedu tekee brassivahausta ja hinta on 50e.
Käy katsomassa www. svedunkauneudenhoito.fi
En ole vielä käyny, mutta sain tämän selville. luulen että muuallakin onnistuu mutta täällä ainakin. sokerointia (brassi) sai jostakin kuopiossa 80 €, mutta tajuttoman kallista. hyväksyn jo Svedun hinnan.
Eikun sinne vaan! Yksi liike teki vielä vuosi sitten, mutta ei enää, koska kysyntää ei ollu tarpeeksi brasilialaiselle vahaukselle. eli naiset käytetään näitä palveluita mitä vielä on että nekin ei lähde pois kysynnän puutteen vuoksi :).
Vahaus ja sokerointi on yks ja sama asia karvan kasvun suhteen.. Ei karvat kasvaa sen hittammin vaikka tehtäis brassin vahalla. Sitä paitsi sokeri on ehdottamasti hellävaraisemmin käsitely!