Uusi 1.6 diesel Fiatilta

http://www.worldcarfans.com/9080123.012/fiat-bravo-now-with-a-1.6-turbo-diesel-option

Teho 88 kW (120 hv). Moottori tuottaa 300 Nm jo 1500 r/min. Todella hyvä arvo ja noin alhaalla. Alittaa Euro 5 rajat. Paperilla vaikuttaa markkinoiden parhaalta pikkudieseliltä.
1484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos hintakin on kohdallaan, niin menestys on taattu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


300 Nm kirjoitti:

http://www.worldcarfans.com/9080123.012/fiat-bravo-now-with-a-1.6-turbo-diesel-option

Teho 88 kW (120 hv). Moottori tuottaa 300 Nm jo 1500 r/min. Todella hyvä arvo ja noin alhaalla. Alittaa Euro 5 rajat. Paperilla vaikuttaa markkinoiden parhaalta pikkudieseliltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu