Se on seksitantti, toimii varmasti. Hae omasi Ärrältä.
Panosuunnistin kehitetty!
GPRS-insinööri
3213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
aikaisemmin tullut kertomaan. Joutuu odottamaan huomiseen.
autonavigaattori on nopea ja käytännöllinen paljon pikatreffejä naisten kanssa tekevälle.
sukupuolitauteja on ollut useita mutta ei onneksi mitään vaarallista. Kondyloomat olleet ikävimpiä kun kulli muuttui näppyläiseksi mutta sekin öähti ilman hoitoa. Treenaan paljon ja päättelin ilman lääkäriä lukemani aineiston perusteella, että joillakin elimistö pystyy voittamaan viruksen. Päättelin, että voimakkaimmat selviävät ja heikot saavat siitä sairauden.
Olen erittäin kova mies, Jos kertoisin teille millaisiin fyysisiin saavutuksiin kykenen niin ette ihmettele miksi uskoni omaan kroppaani on vankkumaton. Ette uskoisi miten kova pelkkä mies voi ollakaan tai kuinka kovaksi voi muovautua ajan kanssa.
Sain testin tulokset viime viikolla ja olipa ihmeellistä kun konduloomaa ei minusta enää löytynyt. Olin maininnut ja lääkärikin katsellut ettei terskassa ollut mitään valkoisia täpliä enää.
Ps. Olisikohan pitänyt sanoa lääkärille, että mulla oli itse lääkäröity "lääkitys"
Ja se lääkitys pyrki tietenkin ottamaan parhaat mahdolliset aineet ravinnosta joita olivat päivä-annos mm. valkosipulia 4 kynttä minimissään, sipulia, 2 porkkanaa, omena, ruisleipää, karpalo-rypäle mehua 1-2 lasillista, multitabs, magnesiumlisä, c-vitamiinilisä, omegat 3,6,9 ja tomaatti/0,5 paprika, rumma suklaa pieni pala min. 70% kaakaosis., maitoa juomaksi.
Epäsäännäööisemmin mutta useamman kerran: viinirypäleitä, luumua, rusinaa, punaviiniä. Punasipulia olisin mieluusti käyttänyt mutta empiiriset kokemukset osoittaneet joukossa olevan paljon mätiä sipuleita.
Kannattaa syödä terveellisesti ja valmistaa terveellisistä ruoka-aineksista hyvänmakuista ruokaa.
käy kun tulee Edge ja HSDPA ja HSUPA ja HSOPA?