audin rekisteriin tänä vuonna,itsellä piti olla luovutus 20.1.ei ole kuulemma hankosta tullu vieläkään.On myyjän mukaan hanko ihan jumissa.
joko on joku saanut
vm.2008
4
820
Vastaukset
- 7.1 luovutettu
ja näyttäähän tuossa kyläsaaressa olevan myös volkkareita&seattejakin.
- uus A4
Pari viikkoa ajeltu uudella nelosella.
- olla myöhässä
Ne on varmaan siellä Skoda-liikkeessä antaneet ihan fakta-tietoa Hangon sataman tilanteesta. Se voi todellakin olla jumissa... Ja Skodien toimitukset myöhässä. No samaan sarjaan kuuluvat myös Mersut, jotka tulevat myös Hangon kautta, että sikäli vahinko ei ole suuren suuri.
Audit tulevat Sompasaareen, Helssinkiin... If you know what I mean. Tämä ei ollut vakuutusyhtiön mainos... Tammikuun ekalla viikolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523406Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512389Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu121194- 1121169
Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per48937Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va9913Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019870- 46864
- 36692
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt196666