Miehet! Kuolevatko tunteenne ihastustanne

kohtaan jos kuulette hänen olevan juuri eronnut? Itse en voi ymmärtää miten se voi aiheuttaa tunteiden kuolemisen.
4496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nainen joka eroaa minun takia ei ole minun arvoinen.

Äänestä
  • aina kuitenkaan oo ihan noin yksoikosia.

    Jos joku mies eroaisi, ei pelkästään mun takiani mutta vaikka olisin osa syy, niin ei se mun kiinnostusta miestä kohtaan laskisi ja varmasti arvostaisin sitä miestä samalla tavalla, kuin omaa miestäni muutenkin oli suhde sitten alkanut tavalla millä hyvänsä.

    Äänestä

Tuossa vaiheessa sitä alkaa lähinnä olemaan huolissaan itsestään..

Äänestä

laastariksi, varsinkaan sen jälkeen kun on kerran sellaisena toiminut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vapaa tyttö kirjoitti:

kohtaan jos kuulette hänen olevan juuri eronnut? Itse en voi ymmärtää miten se voi aiheuttaa tunteiden kuolemisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu