minua

että mitä mieltä olette parista jonka nainen eli minä olen 21v nuori pyörätuolissa oleva nainen ja olen rakastunut mieheen joka on 32v vangilaan joutuva mies jolla on myös 2 poikaa ja hän rakastaa minua
1334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikutat "älykkäältä", tosin on täällä tyhmempiäkin kysymyksiä esitetty!

Se kiikkuu siitä mistä se kaakkuu. Olemme kaikki tällä palstalla sitä mieltä, että jokaisen on itse pyöritettävä omia pyöriään. Heijaaaaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostaa että kirjoitti:

että mitä mieltä olette parista jonka nainen eli minä olen 21v nuori pyörätuolissa oleva nainen ja olen rakastunut mieheen joka on 32v vangilaan joutuva mies jolla on myös 2 poikaa ja hän rakastaa minua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu