Pääseekö kenenkään bosat karsintarajan yli?
Kenellä eduskunnan parhaat
kannut?
18479
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
aika harva koska suurin osa on lihavia yli-ikäisiä tanttoja, joita ei paljon viitsi katsella.
Nää ainaki venyy ja paukkuu kuin pioneerin kädet.
http://www.suomi24.fi/survey2/galleries/fi/33/image_R1O-IgoSIAsAABTDg4c.jpg
Varoita nyt ensin jos linkin tuollaiseen kuvaan laitat. Meitsillä meinas yrjö lentää näppiksen päälle kun avasin kuvan.
Tuolla kuvalla menee potenssi ainaki tunniksi, kele.
vedetään navan kohdalle, niin yli ei pääse kukaan =D
Tässä olisi tavoitetta eduskunnallekin
http://www.iltasanomat.fi/kuvagalleria/frame.asp?id=16917
Mutta toi missihän on oikeesti kaunis. Kun eikö ne oo yleensä aika taviksia pohjimmiltaan. En tiiä kun en tähän hätään yhtään keksi.
vastauksia on tullut, niin linkin tähän keskusteluun voikin sitten postata jonkun tiukkapipoisen naiskansanedustajan sähköpostiin.
Tätä tytsiä äänestäisin seuraavissa vaaleissa varmasti.
http://www.raysporn.com/faith/0403/images/1.jpg
http://www.raysporn.com/faith/0403/images/13.jpg
http://www.raysporn.com/faith/0403/images/16.jpg
kattelin kaikkien naispuolisten kansanedustajien kuvat netistä. Antaisin Johanna Sumuvuorelle, Satu Toiveaholle, Anni Sinnemäelle, Tuula Peltoselle, Outi Mäkelälle, Sanna Lauslahdelle, Johanna Karimäelle.
Ja lisäksi Päivi Räsästä, Maria Guzeniinaa ja Merikukkaa vois rankaista takaapäin perseeseen, oppisivatpahan olemaan perkeleet.
tykätä takaapäin rankasemisesta. Onko se rankasu teillä useinki käytössä? ;)
mut ei peppuun, sitä harrastan vain inhoittavien ihmisen kanssa pikku vitus-fantasioissani :-)
saat mut ihmetyksen valtaan. Eli jos sulla ois mahollisuus ni panisit perseeseen niitä jotka aiheuttaa sulle vitutusta. Koskeeko sama miehiä?
koske miehiä. Miehiä rankaistaan mätkimällä ja naisia kuivana peppuun panemalla (siis ärsyttävän vittumaisia mut silti hyvännäköisiä).
Sulla on silti universumin mahtavin logiikka. Ja edelleen hyvällä sanottuna.
Sulla taitaa muutenki olla aika laaja naismaku. En muista että oisit ketää sanonu vielä pahannäköseks.
joo, vaikka se siltä saattaa kuullostaakkin niin en mä nyt sentään ihan kaikille antais. Toisaalta eipä niitten kenelle en antais tarvi tietää sitä jtn. miks mennä kailottelemaan sitä ympäriinsä.
se on kyl tosiaanki mennä kenellekkän sanomaan että noille antasin mutta sulle en. Eipä siitä oikeesta mielenpahottamisesta mitään saa. Mut pieni vittuilu nyt aina välistä piristää mieltä. Tekee hyvää mennä itteensä. Harmi kun sitäkään ei kaikkien kanssa voi tehdä.
Räsästä saisitkin rankasta oikeen kunnolla. Jos sen mielipiteet vaikka muuttuis, kun se sais kunnolla munaa. Ei olis enää niin takakiree ämmä. Mutta on se kyllä ihan hyvän näkönen ikäsekseen.
kuullostaa pahalta, saattaa mennä herra rikki jos on liian takakiree ja rankaiseen kuivana kakkoseen. Siis joo, se on yks ärsyttävimmistä poliitikoista ihan heittämällä. Jeesusteleva pikku-porvari, voiko pahempaa olla.