hei kaikki !!!!!!

pitäisi teillekin jonkun antaa lohtua...Minä voin pidellä sinua kun se pettäjämiehesi on reissuillaan...kuinka oikein saataisiin yhteyttä toisiimme??
4471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitä lohtua ne nyt tarvii..

Äänestä
  • Hei vain!!!!
    Parastasta se olla pitää ja olla kunnon Iso Stara Suomesta. Mutta AHHHH niin ihanaaan. Lähtekää tekin myös risteilyllylle. PRARASTA SE OLLA pitää.
    Suosittelen kaikille.

    Äänestä

  • syliä ja titenkin sitä seksiä....

    Äänestä

  • lämmintä...................... kirjoitti:

    syliä ja titenkin sitä seksiä....

    mieluummin! Synti ja synnissä eläminen tuo lopulta kaikille osapuolille surua, myös sinulle, pettäjä ja haureudessa eläjä. Ainut mahdollisuutesi on tehdä parannus ja kääntyä katumuksessa Jeesuksen puoleen. Ethän tiedä, elätkö huomenna. Siis tänään voi olla viimeinen mahdollisuutesi saada armahdus, jos vaikka kuolet huomenna. Niin moni ihminen luulee, että elää lähes ikuisesti. Älä usko saatanaa, sillä se on valhee isä. Lopeta haureus siis ja käänny synneistäsi jo nyt ja polvistu Jeesuksen eteen, itke, itke ja pyydä armahdusta. Voivoi... huomenna...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


petetyt naiset............. kirjoitti:

pitäisi teillekin jonkun antaa lohtua...Minä voin pidellä sinua kun se pettäjämiehesi on reissuillaan...kuinka oikein saataisiin yhteyttä toisiimme??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu