eläkää täysillä ja pettäkää!

hei,ei mielestäni tarvitse olla huono omatunto jos pettää! kerranhan tässä eletään ! ja täysilllä se mielestäni pitäisi mennä, itse olen pettänyt kaikkia miehiäni vaikka tunteen huuma on ollut aluksi aivan valtava :o
Onko se niin että aviomiesten/aviovaimojen antama tyydytys tai poikaystävän/tyttöystävän on tylsää ja yksinkertaista?! mielestäi ON! ei sexi ole enään niin kiihkeää kuin saattoi ollasilloin kun tavattiin ensimmäisiä kertoja. Miehen kanssa jonka kanssa olen sitoutunut, jota petän olen vain muutaman kerran saanut orgasmin.. kun taas miehen jonka kanssa petän miestäni saan lähes aina rakastelussamme orgasmin. seximme on niin kiihkeää---eläkää ihmiset täysillä,vaikkasaisittekin haukut!
9762
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

.. jos se kerran sulle riittää ;-). Toivottavasti olet sinkku ettei tuo itsekkyytesi loukkaa muita. Älä sitoudu vaan nauti rauhassa siitä mikä sulle on tärkeää, siis SEKSI. Tunteista ja toisten ihmisten huomioonottamisasta viis, kunhan sä vaan saat orkkuja. Muista tämä sitten kun Aino-tossuissasi istut kunnaliskodin tai köyhäintalon kiikkustuolissa ja kaikki sun panos ovat palanneet häntä koipien välissä omien eukkojensa luo. Muistele sä vaan sitten onnellisena kuinka "rauta soi" nuorna naisna.
:-).

Äänestä

RAHAA!!!

Äänestä
  • joutua uskollisena myös pettäjän omaishoitajaksi.Pettäminen ei unohdu.

    Äänestä

Miksi nimitys on sitten "pettämistä"

Haluaisitko ystäväsi pettävän sinut jossain toisessa yhteydessä.
Pettäminen on pettämistä.
Aina.
Surullista että et olet tuota mieltä,
eikö olisi parempi erota ja rällästellä sitten omillaan, kun satuttaa toista.

Äänestä

porsuttaa. Taakse jää vain paskajana. Muut korjaa

Äänestä

tulee kalliiksi. Yleensä sillä on tapana kostautua ja tulla 'omaan nilkkaan', kuten sanonta kuuluu. Jumala näkee kaiken, mitä puuhastelet haureuden harjoittajasi kanssa. Kello tikittää ja Hänen kärsivällisyytensä on loppumassa. Lopeta kiireesti, jo tänään, haureuden kyllästämä ja sairaalloinen elämäntapasi, huomenna voi olla jo myöhäistä. Voi kuolla vaikka huomenna. Pian, pian, Jeesus odottaa sinua.

Äänestä

Se, että on uskollinen kumppanilleen ja osaa sekä haluaa nauttia puolisostaan vielä vuosienkin jälkeen, vaatii tietynlaista rohkeutta ja osaamista

On todella helppoa pettää tai vaihtaa kumppania; siihen ei tarvita muuta kuin tyhjä pää ja innokas alapää.

Pitkään parisuhteeseen tarvitaan oikeanlaista sosiaalistä älykkyyttä sekä kypsää ja taitavaa rakasteluasennetta ja -tietoa. On kummallista, että "eläminen täysillä" käsitetään joskus mahdollisimman monella seksikumnppanilla vaikka kysessähän on saman kuvion toistaminen uudestaan ja uudestaan eli ei elämää vaan suorittamista.

Parisuhde, uskollisuus ja arvostus puolisoiden kesken vaatii elämisen taitoa ja on elämää...ja erittäin palkitsevaa!

Äänestä

pettää sua myös:).. Ja siksi teidän seksi on niin tasaista... Vuoroin vieraissa..

Äänestä

Ihan yhtä tylsä ämmä sitten noille miehille, kun ovat tarpeekseen sua jyystäneet. Katos kaikkeen kyllääntyy joskus ja jos hakee aina uutta, niin jossain vaiheessa tulee stoppi aina ja mitä sä sitten vanhana teet? Luuletko, että miehet haluu jotain rupsahtanutta kääkkää.. Aika kulkee ja säkin olet jossain vaiheessa vain se unohdettu leikkikalu, pikkasen huvittava ylilibidos kanssa- Ja nää miehet ovat silloin vaimojensa kainaloissa ja ehkäpä sä yksin, kun miehesikin on sut heivannut jonkun paremman naisen löytäessään.... Siinähän sitten hekumoit dildos kanssa.. Vittu miten kivaa.. Miten jollekkin voi olla alapää noin isossa merkityksessä itse en edes kehtais tollasia kirjotella!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linuska kirjoitti:

hei,ei mielestäni tarvitse olla huono omatunto jos pettää! kerranhan tässä eletään ! ja täysilllä se mielestäni pitäisi mennä, itse olen pettänyt kaikkia miehiäni vaikka tunteen huuma on ollut aluksi aivan valtava :o
Onko se niin että aviomiesten/aviovaimojen antama tyydytys tai poikaystävän/tyttöystävän on tylsää ja yksinkertaista?! mielestäi ON! ei sexi ole enään niin kiihkeää kuin saattoi ollasilloin kun tavattiin ensimmäisiä kertoja. Miehen kanssa jonka kanssa olen sitoutunut, jota petän olen vain muutaman kerran saanut orgasmin.. kun taas miehen jonka kanssa petän miestäni saan lähes aina rakastelussamme orgasmin. seximme on niin kiihkeää---eläkää ihmiset täysillä,vaikkasaisittekin haukut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu