Rannekello ulkomailta?

Moro. Tekisi mieli laittaa uusi kello vaikka nykyisessä Tissot kellossani ole mitään vikaa. Olisikohan kannattavaa tilata ulkomailta kello?
3740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ehkä takuunkin kannalta kannattaa ostaa Suomesta valtuutetulta myyjältä vaikka maksais hiukan enemmän

Äänestä

Kävin viime syksynä Kanarialla lomilla ja ostin sieltä Omega Seamasterin.Hinta siellä 1350 euroa kun vastaava olisi ollut Suomessa nettikellokauppassakin 1700 euroa.
Hyvin pelittää.
-Lomailu kannattaa aina:-)

Äänestä
  • Niin, kummalla koneistolla ostit Omegasi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fassf kirjoitti:

Moro. Tekisi mieli laittaa uusi kello vaikka nykyisessä Tissot kellossani ole mitään vikaa. Olisikohan kannattavaa tilata ulkomailta kello?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu