Kumman puolesta laittaisit lanttisi?
Yrmiö vs. Aurinko
Kaksintaistelu!
231516
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
laittaisi ropoja tiskiin ja saisi hetken auringon kanssa? :D
yrmiö on valmis haistattamaan vitut kaikille mutta kuitenkin haluaa panna kaikkia joilla on vittu
;)hähää
Aurinko on itkusilmin jo nyt joten Yrmion puolesta.
on se nyt saatana että yks on oikeesti suunnilleen tippa linsissä pikku vittuilusta. Jos mä vetäisin jokaisesta vittuilusta herneet nenään niin eipä tarvis käydä täällä ko kerran vuodessa pari tuntia.
on tippalinssissä? Laita nyt linkki!!!
drama queeniltä se kuullostaa että ollaan hylkäämässä koko paskaa muutaman ei niin positiivisessa hengessä saadun kommentin myötä. Vois olla jonkun sortin itsensä kehittämisen paikka jos ei kestä muuta kuin hyväntuulista höpöttelyä.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=3500000000000010&posting=22000000032692945
eivät kestä tuota vittuiluasi. Ja palstalla on muutenkin (etenkin puskat) todella ilkeää sakkia, joiden ilona ei ole muu kuin toisten härnääminen.
...................................................
joku tulee vinkumaan jotain sun kommenteista, ni lainaa mehtiksen slogania: -anteeksipyynnön ehdot eivät täyty-
tolla julistuksella siitä on nimittäin tullut tämän palstan "femakkojen" puolijumala.
tsemii.
on meille puskille joku james dean roolimalli :)
:- merkki pois
yritin naamioitua liskoksi mutta ei auttanut :)
yhtä helposti. Ei taida provosoitua lähes ollenkaan ja silti pystyy pitämään päänsä ja itsensä. Siihen ei taida se äänekäs ärisijä itse pystyä. Se on heikkoutta.
ihminen, vaikka yrskä sitä miten loukkaisi, niin A voittaa ihmisyydessä mennen tullen. Onko voittamista se että loukkaa toista? Onko häviämistä se että sanat loppuu tai tulee tippa silmään? Minusta se on täysin päinvastoin.
Koska yrmiö on ihastunut ajatukseen, se tekee kipeää ja sitten ärjytään pahaa oloa ja toivotaan että toisesta paljastuu sellainen piirre joka vähentää ihastuksen määrää.
sen käsityksen viesteistä saa
Muuten en tiiä.
anteeks mitä?!?
missä??? miksi???
kannatan aina altavastaajaa :)
Mä en käsitä koko Yrmiön Aurinko-ongelmaa.