Olen kiitollinen perheestäni,avomies ja kaksi tytärtä.Perheeseen kuuluu vielä miehen kolme lasta.Vanhin tyttäreni odottaa vauvaa, mieheni pojan vaimo saa myös vauvan!Klaanimme kasvaa,näin sen pitää mennäkin.Odotan kovasti näitä meidän uusia perheenjäseniä ja rakastan heitä jo nyt,samaten olen ottanut omakseni lastemme puolisot,aivan ihania!Perheemme on aina ollut tiivis ja läheinen ja minua on lykästänyt kun olen saanut niin paljon rakkautta ja tärkeintä on saada rakastaa heitä,meidän perhettä.
meidän klaani
mammayks
0
1265
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke462667- 1252020
- 901715
- 1621329
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?681260- 511147
- 691092
- 611066
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731039Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t32977