Aasialaiset

Tykkääkö kukaan muu aasialaisista miehistä? Mun mielestä ne on aivan mahtavan näköisiä. Upea luusto ja tummat silmät, paksu tukka.

Oooh.
161270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Joo tunnen muutaman, mutta pitävät myös itse Aasialaisista naisista. Eli tummista hiuksista ja
solakasta vartalosta. Näin on joskus asiat puhuttu halki.

Äänestä
  • tunnen yhden ja se pitää musta.

    Olen kyllä tumma ja solakka, mut tosi pitkä verrattuna aasialaisiin naisiin. Ajattelin sen olevan este tykkäämiselle, mutta se mies pitää tosi paljon mun pitkistä jaloista.

    Harmi ettei nähdä usein, kun se ei asu suomessa.

    Äänestä

Muuta ihailemiesi rotujen asuinalueille.

Äänestä
  • Onhan noita täälläkin...

    Äänestä

ja kuulemma pienet munat....

Äänestä
  • hyvää ja se kesto, koko yön jaksoi.Ihana mies. terkut Samille.

    Äänestä

  • tuolla tuntemallani ei ollut pieni, vaan juuri sopiva.

    Äänestä

sanoa..........

Äänestä

njammm!

Äänestä

erityisesti sellaiset rock- henkiset, joilla on makeesti leikattu tukka ja ehkä vaalennettu latvoista.

Äänestä
  • En aasialaisista miehistä välitä, mutta kreikkalaiset on super nameja! Kohteliaita, romanttisia ja kiihkeitä helliä rakastajia..

    Äänestä

Tunnen pari skandinaavia. He ovat tuttaviani. Toinen on suomalainen ja seurustelee thaimaalaisen miehen kanssa sekä yhden tanskalaisen naisen, joka on naimisissa thai-miehen kanssa.

Äänestä
  • tulee mieleen pikkupojat, kun ei niillä edes yleensä kasva parta :/

    Äänestä

  • ......................... kirjoitti:

    tulee mieleen pikkupojat, kun ei niillä edes yleensä kasva parta :/

    niillä vanhemmilla miehillä on sellainen jumalaton metrin pituinen parta?

    Ja helpompaahan se on jos ei kasva, ei kovin moni länsimainenkaan partaa pidä.

    Äänestä

liian laihoja ja liian lyhyitä. Poikkeuksiakin tietysti on, mutta kyllä valkolaismies on aina paras mies.

Äänestä

small dicked asian nerds..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Säväyttääkö? kirjoitti:

Tykkääkö kukaan muu aasialaisista miehistä? Mun mielestä ne on aivan mahtavan näköisiä. Upea luusto ja tummat silmät, paksu tukka.

Oooh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu