kun katselit

tunnilla ja seurasin sua kotiin illalla missä mahdat olla nyt kun vuodet on menneet ja katselen
sua välitunnilla
OL NUREMMMA PUOLEINEN FEIKKI E-M-A-K-K-O(!!!!!)KUKA VETÄÄ TÄT IHA TÄYSILLÄ JA MENEEEN KUKA OL TÄ
NAINE??!SELLANEN PORNO, HOT JA BLONDI TYYPPINEN..
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta sen tiedäs että tää on soinut Novalla iha
äsköttäin

Äänestä

Ylanderin K joka naukuu näin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mua väli- kirjoitti:

tunnilla ja seurasin sua kotiin illalla missä mahdat olla nyt kun vuodet on menneet ja katselen
sua välitunnilla
OL NUREMMMA PUOLEINEN FEIKKI E-M-A-K-K-O(!!!!!)KUKA VETÄÄ TÄT IHA TÄYSILLÄ JA MENEEEN KUKA OL TÄ
NAINE??!SELLANEN PORNO, HOT JA BLONDI TYYPPINEN..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu