Näkeekö mies

päällepäin jos nainen on kovin itserakas? Mistä huomaat?
5341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mutta haistaa ja kuulee jo kaukaa...

Äänestä

ja varsinkin kuulee jutuista hyvin äkkiä. Jotkut vaan nyt huokuu sellaista haista vittua ettei mitään rajaa ja täytyy sanoa että ensivaikutelma ei ole vielä koskaan osoittaunut vääräksi. Mä en itekkään tiiä mistä se tulee, serkun kanssa sitä just yks päivä mietittiin muttei keksitty mitään konkreettisia faktoja.

Äänestä

puheet ja eleet sen kertoo, niin naisessa kuin miehessä

Äänestä

Ei, jos ei kyseessä ole totaalinen pissis. Yleensä pinnallisuuden huomaa puheista nopeastikin. "MINÄsitäMINÄtätäsitMINÄtaasjaMINÄmyös..."

Äänestä

oleellisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


......... kirjoitti:

päällepäin jos nainen on kovin itserakas? Mistä huomaat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu