Texasin aupairit!

Hei, onko ketään Texasissa ja missä päin siellä? itse olen aika varmasti tulossa sinne ja olisi kiva löytää seuraa! :)
1321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moikka!
Minnepäin Texasia olet menossa? Itse olen muuttamassa isäntäperheeni kanssa luultavasti Dallasi lähelle. Olisi kiva löytää muitakin suomalaisia auppareita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Hei, onko ketään Texasissa ja missä päin siellä? itse olen aika varmasti tulossa sinne ja olisi kiva löytää seuraa! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu