Mors Principium Est - paidat?

Niin elikkäs, tietäiskö kukaan mistä sais ostettuu Mors Principium Estin paitoja?
51079
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • juu olen sellannut moneen kertaan sivut läpi mut eipä tahdo löytyy

    Äänestä

www.smcincorporated.com
Ja keikoilla myyvät. Tosin eipä ole keikkoja paljon ollut..!

Äänestä
  • minusta on aika naurettavaa, että suomalaisen bändin paidan joutuu tilaamaan jenkeistä asti. Eikö niitä tosiaankaan saisi yhtään helpommin?

    Nimimerkillä itsekin jo jonkin aikaa olen morsin paitaa meinannut ostaa, eipä löydy.

    Äänestä

haet googlesta moes principum est paita ja siinä tulee sitte semmonen sivu mkistä voi tilaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Demanufacture kirjoitti:

Niin elikkäs, tietäiskö kukaan mistä sais ostettuu Mors Principium Estin paitoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu