Otetaan nyt kerrankin täällä esiin miehiä oikeasti kiinnostava aiheet ja jottei tämä aihe menisi ihan bimboiluksi, niin kerrottakoon että isot rinnat voivat näyttää hyvältä kun ne hölskyvät t-paidan alla, mutta kun leivot niitä nniin huomaat että ne ovat hikiset, suonikkaat, rasvaiset, mustelmaiset ja raskaat.
"Keskikokoiset ovat kauniimmat"
MarttyyriMallari-TTt
Isot tissit
8
740
Vastaukset
- varten :
leivottaminen on huorrraaamista
- hämillään..
mikä saa naisen kirjottamaan tänne pienempien tissien puolesta? ettei nyt olisi oma lehmä ojassa?
Varmaan jokainen poika, joka isoihin rintoihin on tutustunut, tietää jo ihan tällä ikää itsekin, että ne eivät ole "rasvaiset, suonikkaat jne." Tai sitten minä olen törmännyt moneen uniikkiin pariin, koska voin avoimesti tunnustaa ihailevani isoja tissejä.- Olen varma
Olen varma, että marttyyri tarkoitti bodattuja tissejä. Sellaisia, jotka ovat täyttä lihasta, ei rasvaa ollenkaan. Ei ihmekään, että vanhemmiten niihin tulee epämääräisyyksiä pintaan.
- entäpäs
mitä mieltä olet pienistä rinnoista?
- firerose
olla niin kuin iso tissinen? Kokoa?
voivat olla ihan ok kanssa ja jättirinnat ovat kaiketi kokoa E. Eli ei se koko vaan ulkonäkö.
"Tits and asses"
MarttyyriMallari-TTt- puhut
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
voivat olla ihan ok kanssa ja jättirinnat ovat kaiketi kokoa E. Eli ei se koko vaan ulkonäkö.
"Tits and asses"
MarttyyriMallari-TTtPienet ne olla pitää!
- myös kin
rintojen iästä. Oletkos huomannut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271316
- 1001013
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89944Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25927Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat299807- 97770
- 37673
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.55613Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet141602
