Juokaa

ettehän te voita edes humalaista väittelyssä.
5216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Missä täälä on humalaisia ollut?

Äänestä

halpakolaa. Ei ole tarvetta voittaa edes humalaista väittelyssä.

Äänestä

Mistä sen tietää kuka voittaa väittelyn?

Äänestä

Humalainen on hävinnyt aina, kuvitteli se pelle mitä halusi.

Tuollaisia perseestä paskantavia kusipäitä on ennenkin piesty niin, että ei enää sen jälkeen tule paska aukomaan suuta.

Äänestä
  • pieksi isäsi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepsiä kirjoitti:

ettehän te voita edes humalaista väittelyssä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu