miesten puheenvuoro

Mikä saa sinut tuntemaan himoa naiseen? Minkälainen käytös naiselta ampuisi yli ja himosi vähenisi?

Mikä naisessa saa sinut toivomaan enemmänkin kuin yhdenyön suhdetta.. tämä siksi, että huomasin tuolla monen naisen tätä tietoa kaipaavan :)
2671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos nainen on ollut kanssani yhdenillansuhteessa ei tulisi mieleenikään, että alkaisin hänen kanssaan seurustelemaan elikkä enemppään, kuin yhdenillansuhteeseen. Ei sellaiseen naiseen voisi luottaa.

Äänestä
  • No mikä siinä niin paha on =) Etkai kuvittele että pettäminen = Yhden illan juttu? Nehän on kaksi eri asiaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastavuoroisesti kirjoitti:

Mikä saa sinut tuntemaan himoa naiseen? Minkälainen käytös naiselta ampuisi yli ja himosi vähenisi?

Mikä naisessa saa sinut toivomaan enemmänkin kuin yhdenyön suhdetta.. tämä siksi, että huomasin tuolla monen naisen tätä tietoa kaipaavan :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu