mahdollista. Kun lukee tuota edellistä ketjua, niin kyllä tulee sellainen tunne, ettei täältä voi löytää täyspäistä miestä. Onko se nyt niin, että tämä nettideittailu pilaa miehet ja he kohtelevat meitä naisia kuin esineitä. Kerrassaan järkyttävää luettavaa täällä, miten miehet ovat kohdelleet naisia. Nyt naiset, stoppi nettimiehille. Niille pitää opettaa, että me naiset määräämme tahdin.
miten
tällainen on
7684
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvät miehet katoavat noiden törkyturpien alle, monet varmaan järkevätkin tapaukset jää huomioimatta tai lytättyä, ihan sen takia että tuota törkyä tulee tuutin täydeltä.
Minulla kaatui netti juttu ihan samasta syystä. Vaikka keskustelimme sähköpostitse, kokoajan alitajunnassa oli epäily, jospa tääkin on samaa sontakasaa kuin pääosa nettiyhteyksistä. Toisaalta harmi, koska hän saattoi olla kuitenkin se OK.
Jos miehet eivät kohtele naisia hyvin, niin seksiä ei heru. Miksi ihmeessä me naiset pahoittaisimme mielemme vain joidenkin sekopäisten miesten takia. Ja turhat lirkuttelija kuuluvat tähän samaan kastiin. Kunnon miehen kyllä tunnistaa, pitää vain kuulostella ja antaa ajan kulua. Nämä nettijutut ovat sellaisia, että pitää olla todella tarkkana ettei pahoita mieltään, muuten voi haavoittua todella pahasti. Meidän naisten on vain uskottava se, että täällä pyörii todella pahojakin miehiä. Ne ei kunnioita naisia tippaakaan, käyttävät vain hyväksi.
Miten teitä nyt hyväksi on käytetty.Jos nyt vaikka mennään sänkyyn ja sen jälkeen juttu ohi miehen toimesta,niin ei kai siinä naista ole sen enenpää hyväksi käytetty kun miestäkään.Kaksi siihenkin tarvitaan.
No eipä tämä herkkua ole aina miehenkään näkökannasta. Onko täällä oikeasti sitten niin kova taso, että tavallista kaikinpuolin kunnollista miestä voidaan kohdella kuin ilmaa? Pari viestiä ja sitten se oli siinä. Kuva on esillä joten ulkonäköönkään homma ei kaadu.
Ei ehkä sittenkään nettijuttu tainnut olla se minun juttu.
harmillista, kun kunnon miesten pitää lähteä pois. Minäkin taidan lähteä pois, ei täällä yksinkertaisesti voi olla. Ketkä tänne sitten jäävät jäljelle, kun kaikki kunnolliset lähtevät?
ja anna olla meille )))))))))))