Suomen naiset ovat miehekkäitä. Kävelytyli on kuin pellollaan harppovalla maanviljelijällä, siis hyvin äijämäistä. Pukeutumistyyli edustaa uus-savottalaisuutta tai tukkilaisten kertaustyyliä. Naisellisuudesta kertoo vain kimeän kirkuva ääni, joka sekin usein muistuttaa fasaaniuroksen kimeää rääkäisyä.
Suomen puolinaiset
korvia pitelevä
4489
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
naisten ja ihmisten mollaaminen. Kyllästyttää nämä jatkuvat valitukset suominainen sitä ja tätä. Hakekaa akkanne ulkomailta ja olkaa hiljaa ja tyytyväisiä. Ja antakaa ihmisten olla rauhassa niin kuin haluavat. Ja on sekin merkillistä yleistää noin rajusti. Suomesta niin kuin muistakin maista löytyy monenlaista ja näköista naista. Hävetkää te mollaajat. Live and let live.
sie olet nyt innostunut... taisi olla kurja viikonloppu ;)
Onhan Suomessa lihavia, huonosti pukeutuvia naisia ja miehiä. Sellaisia jotka juovat paljon ja kiroilevat enemmän kuin merimies. Mutta on täällä kauniita luononblondejakin, hyvätapaisia ja hyvin koulutettuja. Mutta sitä mikä on isestään selvyys ei jaksa katsella. Jos kahden nuoren naisen paikkaa vaihdettaisiin; toinen vaikka Espanjasta ja toinen Suomesta. Niin Suomessa miesten päät kääntyilisivät kun tuollainen tumma kaunotar astelisi ohi. Kun taas espanjassa miehet jäisivät tuijottamaan ohi astelevaa vaaleaa barbia. Puhuin äsken alueista joissa ei ole liikaa turismia. Tottakai useissa maissa turisti alueilla ihmiset pukeutuvat hyvin jne. Mutta jos menee alueelle jossa ei ole paljoa turisteja. Vaikka pieni kaupunki kreetalla, niin kyllä sielläkin naiset pukeutuvat tyyliin t-paita ja farkut. Tiedän tamän kaiken itse maailmaa matkaaneena.
Kaunis tumma nainen Etelä-Euroopasta
= Kuumaa kamaa Pohjoisessa
Kaunis vaalea nainen Skandinaaviasta
= Kuumaa kamaa Etelässä
hyvä pointti, sillä asia on juuri näin. harmi vaan et miehillä ei ole samalla laila vientiä etelän maissa, hehe