Mun mielestä aika ihannenainen/tyttö. Hyvä esimerkki siitä, että ei tartte olla anorektinen riuku ollakseen sensuelli.
(tai no milloinkas anoreksia on ollut sensuellia, mutta anyway...)
http://uk.youtube.com/watch?v=o_Nqy-xk6SE&feature=related
(tai no milloinkas anoreksia on ollut sensuellia, mutta anyway...)
http://uk.youtube.com/watch?v=o_Nqy-xk6SE&feature=related
Vastaukset 10
Vanhimmat
No on tuo tanssija aika laiha!!!!
mikäon anorektikko?
Ei laiha ole anorektikko! Ilmankos aina haukutaan joku anaorektikoksi kun ei näemmä edes tiedetä mikä ero niillä on!!!
Näyttää mielestäni normaalipainoiselta, ehkä vähän kivan pullukkakin. Eihän silä näy luita missään ja käsissäkin lihasta.
Minuakin ärsyttää se kun jos on laiha niin leimataan heti anorektikoksi!
Anoreksia on mielenterveys sairaus jossa luulee että on lihava vaikkei olisikaan ja yrittää kokoajan laihduttaa sairaalollisesti.
Muuten vaan laiha ihminen voi olla itsekkin sitä mieltä että hän on laiha, alipainoinen tms. Hän kuitenkaan ei yritä laihduttaa lisää.
niin että näkyykös se ihmisestä päällepäin kuka on mielenterveysongelmainen tai -sairas?
Siksi ulkonäön perusteella ei voikkaan kutsua anorektikoksi...
Millainen valas sitä naisen sitten pitäisi olla jotta ei pidettäisi anorektikkona. Joku 80 - 100 kg? Aika normaalipainoiselle tuo nainen näytti.
Tuo tuskin on kenenkään ihanne.
Ei nyky miehiä enää hurmata millään vatsatanssilla.
Ei ole edes mitenkään persoonallinen saati kaunis.
Tuollasia tyttöjä näkee tarjoilijoina Intiassa, ei niistä sen enempään ole. Mitä nyt levittelevät surkeita videoitaan nettiin.
Aloittajan mielestä se oli hänen naisihanteensa ja kyllä ulkonäöllisesti koin naisen viehättävänä. Miksei muka nyky miestä hurmata tanssilla? Vai onko vain vatsatanssi jotenkin pase? Nainen oli ainakin persoonallinen tanssiessaan, eikä ainakaan näyttänyt vaikka ihan perussuomalaiselle ulkoisilta piirteiltään. Niin vähänkö olet natsi kun mielestäsi tuollaiset naiset ovat kykeneviä vain tarjoilemaan.
miksi olisin natsi?
No, anyway. Ajattelin kuin nykyään miehet ei jaksa kaysella paria tuntia kestävää vatsatanssi esitystä kun ei pääse panemaan.