Naistatuoija Pohjois-Suomessa?

Mistäs löytyisi kokemuksenne mukaan HYVÄ naistatuoija Pohjois-Suomesta. Miksi nais? No, koska ujostuttaa :)
2775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei,

itse olen muutamaan otteeseen käynyt Partasen Jarila eikä ole tarvinnut ujostella, vaikka vesirajan alapuolelle olen kuvan ottanut.

Tatuoijat ovat nähneet niin paljon erilaisia ihmisiä (ja vartaloita) että olet vain yksi muiden joukossa. Sitä paitsi kai HYVÄ asiallisesti tehty kuva on tärkeämpi kuin tatuoijan sukupuoli tai yleinen habitus??

Äänestä
  • Samaa mieltä, ei kai sitä ujostella tartte. Ja naistatuoijat kai aika harvassa myös...?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MinniHii kirjoitti:

Mistäs löytyisi kokemuksenne mukaan HYVÄ naistatuoija Pohjois-Suomesta. Miksi nais? No, koska ujostuttaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu