blondaus

Voiko noilla kaupanväreillä saada lähes vitivalkoisia hiuksia? esim värinpoistolla. itselläni on vaalean ruskeat hiukset jo luonnostaan. kiitoksia jo etukäteen!
2266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

minä ainakin oon valkeat hiukseni itse saanu värjättyä :)
Mulla oli punaset hiukset ja tällä hetkellä lähes valkoset :)
Värinpoistoja tein pari kertaa ja sitten aloin värjäämään tuhkaan taittuvilla väreillä esim ferialta löytyy tosi hyvä tuhkan väri..

kyllähän ne siinä välissä väkisin oranssissa kävi mutta yllättävän nopeesti sain vaaleat :)

Äänestä
  • Kampajalla hyvä väri Wellan blondor tule vaaleaksi ei jätä keltaiseksi:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


btcf kirjoitti:

Voiko noilla kaupanväreillä saada lähes vitivalkoisia hiuksia? esim värinpoistolla. itselläni on vaalean ruskeat hiukset jo luonnostaan. kiitoksia jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu