Vanha vitsikö

Ei helvetti kun tämä kansa ei usko, että uudistua täytyy. Vanha vitsi ei naurata ketään kahdesti!
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiks tosiaan voitais jo vaihtaa tyyliä. Onneksi sentään melkein 70 % oli eri mieltä, niin on jotain toivoa seuraavaan vuoteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naurattaa suomalaisia?? kirjoitti:

Ei helvetti kun tämä kansa ei usko, että uudistua täytyy. Vanha vitsi ei naurata ketään kahdesti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu