Ikämiesbodausta klo 22 tänään.

Dokumentti vanhuksista, jotka taistelevat ikääntymistä vastaan kasvattamalla lihasmassaansa. Tapaamme muun muassa 70-vuotiaan Ericin, joka matkustaa Kaliforniaan kilpailemaan muiden painovoimaa uhmaavien senioribodareiden kanssa. Dokumentti.
4413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mahtoikohan se 50 sarjan voittanut 60-vuotias kaveri natu?

Äänestä
  • Tottakai oli naturaali, kyllähän kuusikymppisellä äijällä lihakset kasvaa siinä missä teinipojallakin =)

    Äänestä

  • ilman muuta kirjoitti:

    Tottakai oli naturaali, kyllähän kuusikymppisellä äijällä lihakset kasvaa siinä missä teinipojallakin =)

    ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Äänestä

  • :DDDDDDDDDD kirjoitti:

    ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    mikään ei oo niin ällöttävää kuin hirvee lankkikerros iholla oikein pahaa teki kun äijät
    telalla levittivät rusketusainetta toistensa
    iholle hyih.
    minusta jotenki vaan jotenki hinttimäistä touhua
    toi on yks syy miksi en ymmärrä kehonrakennusta
    oli se ikä mikä tahansa.
    naama hymyssä siellä pullistelevat hyih.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nelonen.. kirjoitti:

Dokumentti vanhuksista, jotka taistelevat ikääntymistä vastaan kasvattamalla lihasmassaansa. Tapaamme muun muassa 70-vuotiaan Ericin, joka matkustaa Kaliforniaan kilpailemaan muiden painovoimaa uhmaavien senioribodareiden kanssa. Dokumentti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu